Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Тойота

01

Автомобілі марки Toyota дуже популярні в Україні, вони надійні, стильні та легкі в обслуговуванні. Щоб автомобіль прослужив довго без технічного обслуговування, обов’язково варто зробити регулювання клапанів Toyota. Під час роботи клапан під навантаженням пристукується до сідла і стандартний проміжок порушується. Якщо відстань не оптимальна і клапан не відрегульований, можливе його блокування, прогоряння сідла та загальна втрата потужності двигуна. Регулювання варто проводити кожні 10-15 тис. кілометрів залежно від умов їзди.

011 Щоб компенсувати розширення металу клапана внаслідок нагрівання, необхідно задати певний зазор між кулачком розподільчого валу та торцевою частиною штовхача клапана. Дуже важливо правильно вибрати відстань, адже при занадто великому проміжку клапан на авенсис не зможе повністю відкритися. Якщо зазор буде маленький — клапан просто не закриється до кінця.

Цей зазор потрібно виміряти спеціальним щупом, коли двигун автомобіля королла холодний (температура в районі 20 градусів Цельсія). Кулачок розподільного валу має бути спрямований вгору у напрямку від штовхача, відстань зазору регулюються підбором штовхача.

012 Для самостійної роботи вам буде потрібен набір плоских щупів і ключ на 19 для провороту торцевої головки на авто Land Cruiser. Спочатку знімаються бризковики двигуна для доступу до болта, який зміцнює шків колінчастого валу. Потім знімається кришка головки циліндра. Потрібно провернути колінчастий вал за шків і виміряти зазор на камрі тільки тих клапанів, у яких кулачки дивляться нагору. Якщо зазори відрізняються – штовхачі слід замінити. Розміри потрібно записати. Після операції заміни та регулювання можна збирати конструкцію назад. Якщо вашого досвіду недостатньо для самостійного проведення цієї операції або боїтеся пошкодити свій RAV4 — сміливо звертайтеся до фахівців. На будь-якій станції технічного обслуговування вам за помірні гроші відрегулюють клапан Тойота і ваш автомобіль працюватиме набагато ефективніше.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.