Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Опель

05

Власники автомобіля Opel можуть самі, якщо є час і бажання, робити нескладний огляд та профілактику, а регулювання клапанів Opel відноситься до них. Деякі двигуни цих машин оснащені штовхачами зі спеціальним пристроєм, що регулює зазори клапанів автоматично, але якщо Ваш автомобіль має дизельний двигун, теплові зазори необхідно періодично регулювати вручну. Дизельні автомобілі і хороші тим, що їхня «живучість» більша за інші, але це зовсім не означає, що обов’язкова профілактика і дрібний догляд, такий як регулювання клапанів, їм не потрібен.

Процедура ця потрібна ось чому: під час роботи двигуна деталі його газорозподільного пристрою нагріваються до температури високого рівня, і тому відбувається розширення і збільшення розмірів деталей. Щоб не було теплового спотворення, передбачений певний зазор між кулачками валу і штовхачами клапанів. Просвіт зменшується і тому необхідне регулювання клапанів Опель Вектра – їх зазорів, як і на інших моделях цієї марки, а інакше стулки будуть деформуватися і підгоряти

Якщо просвіт збільшується надмірно, виникає специфічний шум, а фази розподілу збиваються. В цьому випадку робота двигуна буде ненадійною. Зазори, регулювання клапанів Опель Астра (як і клапанів інших моделей) проводиться тільки на двигуні, що повністю остигнув!

Спочатку перевірка: повернути вал потрібно так, щоб кулачок клапана дивився вгору, виміряти зазор у приводі. Він збільшений або зменшений – проводиться безпосередньо регулювання клапана Опель Зафіра (знов таки, як і для всіх марок):

  • Проводиться встановлення шайб потрібної товщини: спеціальним пристроєм затиснути пружину;
  • Шайбу вийняти, визначити діаметр, змастити та встановити на місце;
  • Простежити – її маркування має бути спрямоване вниз!
  • Так само пройтися по кожному клапану – де потрібно, шайбу поміняти на нову.

Якщо водій дбайливо ставиться і вчасно робить ці та подібні роботи, то Опель, безсумнівно, йому «віддячить» довгими роками своєї відданої служби.

Самому це робити можна, але якщо майстер СТО “Сталеве Серце” проведе регулювання клапанів Опель, то так буде і надійніше і набагато якісніше – досвід йому дозволить помітити ті нюанси, на які власник не зверне уваги. Професіонал продовжить життя Вашому улюбленцю – він у цьому розуміється!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.