Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Кіа

12

Якщо Ви не знаєте як перевірити та відрегулювати зазори у приводі клапанів для моделі автомобіля KIA (Сeed), то дана стаття буде дуже корисною для Вас.

Регулювання клапанів KIA Сeed, як і для інших моделей автомобілів KIA (Cerato, Magentis і т.д.) має проводитися на холодний двигун (близько 20-30 градусів), кулачок повинен бути спрямований строго вгору від штовхача. Зазори для KIA (Сeed) повинні бути від 0,10 до 0,30 мм для випускних клапанів, а також 0,15 до 0,35 для впускних клапанів.

Отже, почнемо! Для того, щоб відрегулювати клапани, нам знадобляться: всі інструменти для зняття розподільних валів та набір плоских щупів.

Для початку знімаємо кришку головки блоку циліндра. Встановлюємо поршень у положення зняття БМТ такту стиснення та вимірюємо щупом зазори між вибраними кулачками та штовхачами клапанів. Для того, щоб продовжити виміри наступних зазорів, Вам треба колінчастий вал крутнути на 360 градусів. Відповідно, для наступних проміжків необхідно повторити аналогічні дії, а саме, потрібно зробити один повний поворот. Далі знімаємо розподільні вали і витягаємо штовхачі клапанів. Потім їх заміряємо та, відповідно, міняємо на нові. Після цього переконайтеся в тому, що клапани відрегульовані, встановіть розподільні вали, виставте кулачок першого циліндра вгору, встановіть ланцюг і всі деталі в тому ж порядку як і при розбиранні.

Регулювання клапанів для автомобіля KIA проводиться приблизно кожні 20 000 кілометрів, а інакше це буде згубно впливати на роботу двигуна. Якщо на автомобілі встановлено газову установку, то ще частіше, оскільки клапани затискаються ще швидше, особливо випускні. Погано відрегульовані клапани можуть призвести до пропусків запалювання, гучної роботи двигуна, а також до падіння компресії.

У наш час регулювання клапанів йде на другий план, у більшості двигунів встановлені гідрокомпенсатори (зазори, що автоматично виставляються, необхідні для нормальної роботи двигуна).

Пам’ятайте, що затиснені клапани загрожують якнайшвидшому ремонту двигуна.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.