Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Інфініті

13

Зрозуміти, яким чином працює пристрій двигуна внутрішнього згоряння не складе великої праці ні для кого. З’єднання повітря і палива виявляється всередині камери згоряння шляхом проходження шляху з колектора, що впускають, і клапанів, після чого відбувається зменшення об’єму речовини за допомогою підняття поршня. Ну а надалі біля найвищої позначки циліндра речовина згоряє – це забезпечує спеціальна свічка запалювання. Виходячи з того, що в природі енергія не зникає безвісти і не береться з нізвідки відбувається перетворення термічної енергії в механічну. Фіналом функціонування цього механізму стане виверження газоподібних речовин назовні за допомогою випускних клапанів, що відкрилися.

Для чого проводиться регулювання клапанів Інфініті?

131 Як видно з вищевикладеного тексту, велике значення у благополучній роботі цього процесу мають впускні та випускні клапани. Природньо, що необхідно ретельно стежити за їх зносом та справністю, оскільки за таких значних навантажень відбувається дискоординація їх роботи. Тобто, своєчасно здійснювати налаштування теплових проміжків. Розглянемо це явище більш детально на окремому ряді автомоделей – знаменитому інфініті серії FX, що відрізняється великими об’ємами двигуна і значною потужністю.

132 Згадані вище зазори клапанів зроблені для того, щоб усувати розширення металу при нагріванні двигуна, що незмінно призводить до подовження стебла клапана. А результати цього неприємного явища стають значущими (для автомобілів обраного нами ряду «FX») десь після кожних п’ятдесяти тисяч кілометрів пробігу — зайві міліметри, що з’явилися в зазорі, будуть винуватцями посиленого зносу коромисла або кулачка розподільного валу, через те, що з’явиться на них. Ось тому і має бути забезпечене своєчасне регулювання клапанів Інфініті, якщо не хочете зайвий раз звертатися до автомайстерні та переплачувати досить солідні суми грошей.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.