Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Ніссан

03

Для регулювання клапанів двигуна в автомобілях Ніссан X-трейл, алмера, теана, мікро та тіїда вам потрібно буде виконати перелік дій, які сприятимуть більш оптимальній роботі двигуна.

Приступаємо до регулювання

  1. Для початку вам потрібно буде розібрати двигун.
  2. Для цього знімаємо кришку двигуна.
  3. Далі знімаємо впускний колектор. Цю дію потрібно виконувати дуже акуратно, оскільки можна просто пошкодити газові форсунки.
  4. Потім відкручуємо котушки свічок запалювання. Відкручувати котушки слід, попередньо від’єднавши від них дроти.
  5. Наступною дією буде зняття кришки клапанів.
  6. Після такого алгоритму дій ви зможете побачити, в якому стані знаходяться деталі мотора. Звичайно, це буде залежати від олії, яку ви використовували і від багатьох інших факторів.

Після такого алгоритму дій ви зможете побачити, в якому стані знаходяться деталі мотора. Звичайно, це буде залежати від олії, яку ви використовували і від багатьох інших факторів.

Після цього вам необхідно за допомогою щупів виміряти зазори клапанів. Регулювати потрібно лише ті клапани, які мають зазор більш ніж 0.33 мм. Отже, ремонту підлягатимуть лише ті екземпляри клапанів, які затиснуті, через сточування штовхачів. Пошкоджені штовхачі потрібно витягнути, попередньо відкрутивши розподільні вали. Товкачі знімаються за допомогою магнітів.

Після зняття штовхачів з поршнів їх потрібно підписати, щоб потім не переплутати. Далі вам знадобиться робота токаря, який повинен сточити певну кількість нагару. На останньому етапі у зворотному порядку потрібно поставити деталі назад і зібрати конструкцію двигуна строго в аналогічному порядку. До речі, якщо є можливість замовити нові штовхачі, то це буде найкращим варіантом, оскільки штовхачі, які піддавалися ремонту, тепер швидше зношуватимуться.

Звичайно, такий тип роботи зможе виконати не кожна людина, оскільки для цього знадобиться певний рівень знань та умінь. Проте регулювання клапанів можна виконати самостійно.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.