Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Mazda

06

Регулювання клапанів Mazda 3 і Mazda 6 – справа досить складна, так як ці моделі мають особливу будову двигуна, і процес залежить від наявності певних складових. Наприклад, таких як правильний розмір необхідних комплектуючих. Жоден автосервіс не може дозволити собі всю лінійку розмірів, оскільки це дуже дорого. І навіть офіційний дилер який завжди має повний набір.

Замовлення комплектуючих займає певний час, і після їх прибуття та встановлення може виявитися, що необхідні додаткові деталі, які так само доведеться замовляти. Тому в цілому регулювання клапанів це ще й досить тривала операція. Звідси і формується вартість, яка у зв’язку з усіма процесами випливає велика.

Якщо описувати процес регулювання клапанів поетапно, складається наступна картина:

  • Необхідно переконатися, що двигун холодний, зняти кришку клапанів і виміряти зазори, важливо зробити все дуже уважно.
  • Далі необхідно визначити, які стоять штовхачі клапанів, для цього знімаємо розподільний вал і стаканчики.

У кожної моделі Mazda СХ-7 висота стаканчиків індивідуальна, а у Mazda 3 і Mazda 6 стаканчики мають велику товщину, через те, що двигун має велику наработку. На кожній склянці є свій номер, який потрібно записати. Якщо немає можливості замовити необхідні за розміром деталі, то можна спробувати зробити їх самим, наприклад, виточивши їх на верстаті, можливо в якомусь автосервісі є підходящі запчастини.

Для моделей Mazda: 3, 6, CX-7, CX-9 є наступні характеристики регулювання клапанів Їх необхідно перевіряти через кожні 45 000 км пробігу або через 3 роки при наявності шуму (стуку). Якщо ви відразу замінили необхідні деталі, то вам пощастило, найчастіше, все ж таки доводиться чекати, адже не всі готові ризикувати або брати на себе відповідальність за виготовлення стаканчиків «своїми руками». Тому перед вами встає вибір, їздити зі стуком деякий час, доки не приїде необхідна вам деталь, або обходитися без машини.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.