Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Шевроле

15

У цій статті піде мова як правильно самому відрегулювати клапан на автомобілі шевроле круз.

Відразу скажемо, що впускний зазор 0,25+/-0,04 а випускний 0,3+/-0,04 мм. Для того, щоб почати регулювання, вам знадобиться інструмент. Найкраще взяти набір інструментів, де є всі види ключів, головок, а також знадобляться регулювальні щупи, на кожен вид автомобіля вони свої спеціальні. Що стосується нас, ми маємо справу з двигуном F18D. Тож почнемо.

Знімаємо клапанну кришку і перевіряємо зазори на всіх клапанах за допомогою щупа. Якщо у вас автомобіль на автоматі, то можна провернути двигун за шків насоса ГУР. Після того, як подивилися зазори і переконалися, що вони різні і вимагають регулювання, знімаємо повітряний фільтр повністю в зборі, потім дуже акуратно знімаємо ремінь ГРМ, після чого відкручуємо за допомогою головки на 17 постіль розподільних валів (коли будете збирати в зворотній послідовності не перетягніть болти на бугелях інакше ви затиснете колінчастий вал). На штовхачах всередині вибиті цифри типу: 38 F1119 74, 41 F1111 74, виробник INA: 38 або 41 – це розмір штовхача в сотих частках міліметра, якщо вимірювати мікрометром то вийдуть розміри відповідно 3,38 мм і 3,41 мм.

Наведемо приклад так штовхач із позначенням 38 має допуски 3,372 – 3,388. Грубо кажучи, штовхач з розміром 3,38 перекриває ці розміри, тому робити штовхач з різницею в 0,01 мм не має сенсу, тому що допуски для регулювання мають вигляд як +/- 0,04. Так, за допомогою цих маркувань та щупа, ви можете самостійно відрегулювати клапан.

Після того, як закінчили регулювальні роботи, робимо установку деталей, які ви зняли, по можливості можна також замінити ремінь ГРМ, так як після регулювання клапанів якщо ремінь розслаблений, то ваші роботи будуть марними, тому і рекомендується заміна ременя ГРМ. Не забудьте про затягування болтів на бугелях. Відповідно, після складання заведіть двигун і перевірте працездатність, робота виконана та удачі Вам на дорозі.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.