Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Dacia

10

Періодично автомобілю повинна проводитися така процедура, яка називається не інакше як регулювання клапанів Dacia. Якщо ви власник автомобіля Logan, потрібно перевіряти клапан на зміщення.

При нагріванні метал може змінювати розмір, обсяг. Через це утворюється зазор між торцем стрижня та регулювальним болтом, загорнутим у приводі. Якщо зазор великий, то відкриття буде невеликим, а якщо крихітний взагалі не буде закриватися повністю.

Не треба фантазувати, до чого ведуть ці невідповідності. Якщо при закритому капоті чути гучний виразний стукіт, щоразу, коли ви рухаєтеся з місця, значить час провести регулювання клапанів. Якщо не зробити цього, піде підвищене зношування деталей (ГРМ) механізму в цілому. Якщо ж утворюються великі зазори випускних клапанів, то циліндри погано заповнюються пальним, через що страждає потужність двигуна.

Перед тим, як зробити регулювання зазорів клапана на автомобілі Рено Логан, огляньте усі натяжні ремені. Їх потрібно відрегулювати, якщо вони не відповідають довжині. Потім регулюйте клапани.

  1. Насамперед треба відкрутити чотири болти, які прикріплюють фільтруючі вузли. Від’єднайте всі патрубки і зніміть фільтр, розташований у двигуні Логан.
  2. Для безпечного ремонту це дуже важливо. Зніміть високовольтні проводи свічки.
  3. Потім зніміть кришку клапанного механізму, відкрутивши чотири болти. Демонтуйте кришку.
  4. Ви побачили перший поршень. Поверніть його у положення так званої верхньої мертвої точки. Після цього трохи послабте контргайку.
  5. У пробіл, що вийшов, вставте щуп, з потрібними розмірами.
  6. Потім затягніть гвинт для регулювання. Затягніть до того моменту, поки щуп не переміщатиметься лише при сильному натисканні.
  7. Виконайте ті ж дії з іншим циліндром.

Головне – після завершення всіх робіт не забути встановити фільтр. Коли ви виконаєте всі ці роботи, можете бути спокійні – ваш Логан пройшов тест-драйв. Операція пройшла успішно. Але не забувайте, що перевіряти встановлення клапана на Логані потрібно кожні 30 тисяч кілометрів.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.