Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Субару

01

Автомобіль має два або більше клапанів на циліндр. Перший виконує функцію запуску горючої суміші двигун, а другий – функцію випуску перетворених газів. Клапанний механізм, у свою чергу, приводить у дію клапани. Нагріваючись, металеві деталі двигуна трохи розширюються, а остигаючи – зменшуються до колишнього розміру, і через це утворюються зазори. Саме тому існує таке поняття, як регулювання клапанів. Без неї знижується потужність двигуна, внутрішні деталі починають стукати та швидше зношуватися.

Регулювання клапанів Субару практично нічим не відрізняється від регулювання у разі інших марок. Однак двигуни різних моделей і влаштовані по-різному. Це слід враховувати перед початком регулювальних робіт.

  1. У випадку з Субару Форестер, швидше за все, доведеться працювати з чотирма клапанами (2 впускні та 2 випускні) на циліндр. Блок циліндрів, у свою чергу, виконаний із міцного алюмінієвого сплаву та оснащений гільзами циліндрів сухого типу, відлитими з чавуну.
  2. У Субару Легасі використовуються двигуни об’ємом 2.0, 2.5 та 3.0 літра. Перші два – чотирициліндрові чотиритактні, а третій – шестициліндровий чотиритактні. Але всі вони розташовані горизонтально у передній частині автомобіля.
  3. Якщо говорити про внутрішній пристрій Subaru Outback, цей автомобіль мало чим відрізняється від Legacy, тому процес регулювання клапанів у цих двох моделях буде приблизно однаковим.

Перевірка клапанів має здійснюватися кожні 20-30 тисяч км пробігу. Слід враховувати, що зазори для випускного та впускного клапанів відрізняються та регулюються підбором товщини шайб. До питання виміру необхідно підійти з усією серйозністю, адже неякісне регулювання призведе до низької ефективності роботи двигуна, а також до прискореного зносу деталей. Занадто маленькі зазори спричинять підгорання клапанів, а надто великі спровокують металевий стукіт, постріли в глушнику та передчасне зношування деталей.

Регулювання клапанів може зробити кожен, але якщо ви не впевнені у своїх силах – зверніться до відповідних фахівців, які здійснять регулювання якісно та вчасно!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.