Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Hyundai

09

На відміну від інших популярних машин з бензиновим двигуном, у марці Hyundai не передбачено гідрокомпенсаторів, а тому все регулювання клапанів Hyundai проводиться за допомогою штовхачів. У народі їх називають “склянки”. Особливо складного в цьому процесі нічого немає, але без знань машини та основи роботи двигуна краще не займатися цим. Тоді просто довірте цей процес працівникам СТО “Сталеве Серце”.

Особливих відмінностей у регулюванні між різними моделями ряду Хюндай немає, але може відрізнятися кришка двигуна та пристрій. Що ж до самого процесу регулювання, то алгоритм однаковий, як Хюндай Соната, так Accent чи Santa Fe.

Для початку слід зняти декоративну кришку найпопулярнішого двигуна. Як правило, її тримають чотири стандартні болти. Після того, як кришку буде знято, слід від’єднати від двигуна два шланги та модуль запалення. Рознімання самих модулів також варто обов’язково зняти, але свічки запалювання чіпати в жодному разі не слід. Після цих маніпуляцій слід зняти клапанну кришку, попередньо відкрутивши всі болти. Здебільшого для цього повинен підійти ключ на 10. Відмінності можуть бути, якщо у вас модель Туксон. Після цього поршень першого циліндра встановлюють положення ВМТ. Після цього можна приступати до перевірки самих клапанів. Зазор впускного клапана має бути не менше 0,25 мм, а випускного – 0,20 мм. Якщо все влаштовує, то можна сміливо закривати кришку. Якщо ж ні, то доведеться все відрегулювати за допомогою набору щупів.

Як бачите, процес регулювання не такий простий, як може здатися на перший погляд. Технічно складного тут нічого немає, але й назвати легким його теж складно. 

Найголовніше, дотримуватись усіх вимог, не поспішати та уважно регулювати зазори. Якщо процес для вас складний, то краще все-таки звернутися до фахівців на сервіс “Сталеве Серце”. Якщо ви проведете цю процедуру, то залишитеся на всі 100% задоволені її результатом і ніколи не пошкодуєте, що зупинили свій вибір саме на ній.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.