Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Форд

14

Звичайні мало обізнані автовласники до того, як з’являться неприємні звуки або конкретні несправності не починають піклуватися про автомобіль. Вони не перевіряють, що саме у залізного коня усередині стало не так. Про те, що таке регулювання клапанів Ford мало, хто з них чув. Хоча така процедура має одну цікаву особливість – при несильно затягнутих клапанах автомобіль здатний краще працювати, ніж, якщо вони були сильно зафіксовані.

Неправильне або «правильне» регулювання клапанів фокус може призвести:

  • До надмірної температури двигуна.
  • Зниження потужностей і потенціалів двигуна.
  • Стороннім звукам, які можуть бути на початку роботи, але зникають поступово під час тривалої експлуатації транспорту.

Регулювання клапанів Мондео або будь-якої іншої моделі форда здійснюється при моторі, що остигає, коли відбувається перехід від нагрітого до холодного. Для того, щоб провести ці маніпуляції, необхідні спеціальні щупи середніх розмірів. Процедура починається з прокручування коленвала, його потрібно крутити за годинниковою стрілкою до того стану, доки не відкриються клапани першої групи. У зазор, що утворився, повинен поміщатися легко щуп. Так перевіряються всі 8 груп клапанів, що утворюють пару регульованого та відкритого. Причому щуп повинен входити в зазор, що утворився, без зусиль. Після того, як закінчена перевірка, потрібно поставити на місце кришку і прикріпити її за допомогою спеціального герметичного засобу. Наносити герметик найкраще шприцем, так вийде обережніше.

Проводити таке втручання потрібно для того, щоб відбувався правильний розподіл теплового розширення. Якщо клапани у фієсті будуть сильно ослаблені, то не зможуть правильно закриватися, а при сильному затягуванні відкриватися. При належному рівні навички відрегулювати самостійно клапана не складе великої праці. Але якщо у вас мало досвіду, найкраще таку процедуру довірити професіоналам. Вони зроблять все швидко, з гарантією та за правильною технологією, максимально покращивши роботу авто.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.