Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Акура

08

Компанія Хонда випускає модельний ряд під своєю маркою, але ще й автомобілі марки Акура. Автомобілі в принципі різні, але об’єднує їх мотор або коробка передач, які встановлюються однаково на ту чи іншу модель. В основному встановлюються бензинові або дизельні двигуни які йдуть як з ручним регулюванням клапанів так і з гідрокомпенсаторами, але і не варто забувати, що на дизельних двигунах немає ручного регулювання клапанів.

081 На автомобіль Акура MDX, RDX, RL, TL встановлені двигуни та ГБЦ з ручним регулюванням клапанів. Люди, які купують такі автомобілі, часто не розбираються в ремонті або ТО, а коли явно чутно якийсь сторонній шум відразу їдуть на станцію технічного обслуговування, де автомобіль залишається на добу, а то й більше, у зв’язку з безліччю проблем і поломок.

082 У тому, що моделі MDX, RDX, RL, TL йдуть з ручним регулюванням клапанів немає нічого поганого, як кажуть, чим простіше – тим надійніше! Мінусом є те, що цей процес енергоємний і вимагає більше витрати часу, ніж грошей. А не регулювати клапана теж не вихід, оскільки йде підвищене зношування кулачків розподільчого валу, розбиваються сідла клапанів, та й сам клапан швидше прогорає. А якщо зовсім запустити цей процес, то будьте готові викинути гроші на нову ГБЦ. Ось здавалося б дрібниця, а скільки може потягнути грошей із вашого гаманця.

083 Для того, щоб уникнути таких поломок, потрібно контролювати свій автомобіль у міру ваших можливостей. А саме, можна щоразу регулювати клапани Акура коли йде заміна ременя ГРМ, а це приблизно на кожні 45 000-55 000 кілометрів, як би 2 в 1 і вам не доведеться витрачати додатково один день для цієї процедури. Або можна проводити регулювання клапанів на кожній третій заміні масла, що за кілометраж буде приблизно однаково заміні ременю ГРМ.

084

Якщо ви почули саме стукіт клапанів, то не варто відразу мчати на СТО, але і не варто ще накочувати 10 000-15 000 кілометрів. Почувши такий стукіт, ви вже в курсі, що у вас є кілька днів і кілька сотень кілометрів для того, щоб усунути цю несправність.

Чекаємо у нас, запишіться онлайн на найближчу дату!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.