Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Mitsubishi

02

Отже, давайте ж з Вами розберемося – яким чином слід проводити регулювання клапанів Mitsubishi, які особливості цього процесу у найбільш широковідомих моделей?

Сподіваюся, ні в кого не стоїть питання, для чого взагалі потрібна ця процедура? Хто до кінця не розуміє – пояснюємо. Справа в тому, що для репарації всіляких особливостей роботи механізму розподілу необхідний чітко встановлений зазор клапанів. У тому випадку, якщо розміри зазору недостатні – виникає порушення періоду газорозділу, також зникає належне стискання, падає рівень потужності двигуна і якість його роботи під великим питанням. В окремо взятих ситуаціях не виключено пошкодження самих клапанів або їх сідел.

У протилежній ситуації, якщо зазор занадто великий, виникає великої сили механічний шум, час фаз газорозподілу порушується, через занадто швидке відкриття клапанів двигуну бракує потужності – наслідки аналогічні описаним у попередньому варіанті. Усунуті ці неполадки будуть лише за умови належного ущільнення клапанів, відсутності недозволеного люфта у напрямних та не збиті на кінцях стрижнів.

Адаптуємо здійснення регулювання клапанів щодо конкретної моделі. Розглянемо варіант з Міцубісі Галант та Лансер. Нижче наведено чіткий, покроковий план цього процесу:

  1. У разі виявлення факту відмінності розмірів зазору від встановлених величин (для моделей Е1, ЕЗ, Е5 впускний – 0,25 мм, випускний – 0,30 мм, ВЗ, В6 по 0,30 мм кожен і піен – 0,20 мм і 0,30 мм відповідно), по-перше, необхідно розслабити контргайку звичайним ключем на один оберт, інструментально закріплюючи гвинт регулювання.
  2. Повернути останній та виставити необхідний зазор клапана.
  3. Після цього фіксувати його контргайкою.
  4. Провести контрольну перевірку кожного клапана.

З метою оптимізації робочого процесу варто виділяти коромисла відремонтованих клапанів крейдою.

В принципі, цей процес аналогічний і в таких моделях як Mitsubishi Outlender і Паджеро – тільки уважно поставтеся до норм величини зазору!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.