Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Комп’ютерна діагностика авто

СТО “Сталеве Серце” проводить комп’ютерну діагностику автомобіля. У повну комплексну діагностику входить:

– комп’ютерна діагностика;

– Перевірка на підйомнику;

– Діагностика ЛКП;

– Перевірка двигуна;

– Оцінка стану рульового управління;

– Огляд підвіски.

Проводити регулярну профілактику набагато вигідніше, ніж оплачувати ремонт та заміну запчастин. Своєчасне відвідування СТО «Сталеве Серце» у Києві дозволить заощадити не лише кошти, а й час та нерви.

 

Коли потрібно проводити комплексну діагностику автомобіля?

Рекомендуємо проводити повну перевірку автомобіля хоча б один раз на рік. В ідеалі це також слід робити щоразу перед настанням зимового та літнього сезонів. Обставини, за яких власнику транспортного засобу бажано провести його комплексну діагностику:

  • якщо він помітив «дива» при керуванні автомобілем;

  • після ДТП;

  • при купівлі автомобіля б/у.

В останньому випадку рекомендуємо вирушити на перевірку до укладання угоди. Звісно, ​​за цю процедуру вам доведеться заплатити. Але таким чином ви заощадите час та гроші в майбутньому. Комплексна перевірка дозволить виявити проблеми, які приховав колишній власник, або про які ви не знали. Тільки після цього ви можете бути на 100% впевнені в тому, що автомобіль справний та безпечний як для вас самих, так і для оточуючих.

 

Що перевіряють під час діагностики автомобіля?

За допомогою комп’ютерної перевірки водій може максимально точно та швидко проаналізувати стан окремих механізмів, що знаходяться під керуванням електроніки. Така комплексна діагностика дозволяє переконатися в тому, що машина справді справна.

Комп’ютерна діагностика автомобіля допомагає оцінити стан лише тих систем, які засновані на електроніці. Однак найважливіша робота в автомобілі дістається механізмам. Це означає, що помилки у показаннях датчиків можуть виникати через механічні несправності.

 

Замовте комп’ютерну діагностику на СТО «Сталеве Серце» за доступною ціною, якісно та в строк. Телефонуйте за номерами +38 (068) 832-21-21+38 (068) 651-60-80, запишіться на найближчу дату!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.