Регулювання клапанів автомобіля

Регулювання клапанів автомобіля. Шиномонтаж. Ремонт ходової частини. Комп'ютерна діагностика авто

Швидко, Якісно, Доступно!

Регулювання клапанів Альфа Ромео

01

На сьогоднішній день автомобілі користуються популярністю і однією з передових марок є Альфа Ромео 159. Кузов автомобіля не стандартної форми, чим можна його відрізнити від інших. Автомобіль має великий попит на ринку продажу, а все тому, що він має високу якість та унікальні запчастини. Запчастини автомобіля мають високі показники характеристики, а ціна за автомобіль не більша. Альфа Ромео має лише один невеликий мінус – це налаштування регулювання клапана.

Регулювання клапанів Альфа Ромео вимагає трохи терпіння та виконання всіх зазначених дій. Якщо Ви виконуватимете покроковий комплекс дій, то зможете швидко та якісно відрегулювати клапани у двигуні.

011 Для початку Вам знадобиться повернути колінвал за годинниковою стрілкою до такої міри, щоб дві мітки збіглися разом: мітка, яка знаходиться на зірочці розподільного валу та мітка, яка знаходиться на корпусі підшипників. У цьому положенні можна легко регулювати клапани і виставити все, що Вам знадобиться. Після цього потрібно взяти два гайкові ключі, одним триматимете регульований болт, а другим регулюватимете і послаблюватимете контргайку. Потрібно постаратися і докрутити гайковим ключем регульований болт до появи зазору. Після того, як Ви побачите проміжок, можна закручувати до упору контргайку. Щуп повинен буде легко входити в зазор, але трохи притискатися (защемлятися в зазорі). Після того, як встановите зазор – увімкніть двигун і перевірте його працездатність. При регулюванні слід бачити, щоб клапани були правильно притерті. Зазор не повинен перевищувати допустиму норму, не повинно бути зайве місце.

Дізнатись коли потрібно відрегулювати клапани на автомобілі Альфа Ромео 159 легко і просто. Для початку Ви відчуєте невеликі ривки при розгоні авто, а також Ваш двигун буде трохи «похропувати». Регулювання – це відповідальне завдання, до нього потрібно поставитися уважно. Робіть покрокові дії комплексу та зможете відновити (відрегулювати) двигун на Вашому авто.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.